Bu sayfada izlediğim ve size de izlemenizi tavsiye ettiğim filmlerin listesi mevcuttur. Tabii ki herkesin film zevki farklıdır ve benim beğendiğimi siz beğenmeyebilir, sizin beğendiğinizi ben beğenmeyebilirim.

 1. The Godfather: Şimdiye kadar izlediğim filmler içerisinde en beğendiğim ve sevdiğim filmdir. Mafyatik olaylarla alakası olmayan, kendisi için temiz bir gelecek planlanan Michael Corleone’nin nasıl mafya olayları içerisinde kendisini bulduğunu ve hayatının değiştiğini anlatan film.
 2. Kuzuların Sessizliği (The Silence of Lambs): Anthony Hopkins ve Jodie Foster’ın başrolünü paylaştığı bir gerilim filmi. Filmde özet olarak bir katil yakalanmaya çalışılırken meydana gelenler anlatılıyor.
 3. Hannibal: Kuzuların Sessizliği filminin devamı fakat kalite olarak Kuzuların Sessizliği’nin çok gerisinde. Yine de izlenesi.
 4. Yarının Kıyısında (Edge of Tomorrow): Tom Cruise ve Emily Blunt’ın başrollerini paylaştığı bir bilim kurgu filmi. Özet olarak bir zaman döngüsü içine giren karakter vasıtası ile sorunun çözümü için uğraşılmaktadır.
 5. Ceset (The Body): Öldüğü gün morg’dan kaybolan bir cesetle başlayan film bu cesedin bulunması için yapılan çalışmalar ve akabinde gelişen olayları anlatıyor. Bir İspanyol filmi.
 6. Forest Gump
 7. The Godfather Part 2
 8. Leon The Professional
 9. Kara Şövalye (The Dark Knight)
 10. Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises)
 11. Mr. Nobody
 12. The Good, The Bad And The Ugly
 13. Dead Poets Society
 14. Yeşil Yol (Green Mile)
 15. Mayın Sahili: İkinci dünya savaşı sonrasında Alman’ların Danimarka sahiline döşediği mayınları esir Alman askerlere temizletilmesini konu alıyor.