🇹🇷

Merhabalar.

Ben İlkay Günel. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden Haziran 2016 itibari ile mezun oldum. 20 Temmuz 2016 - 13 Ocak 2017 tarihleri arasında Saha BT şirketinde Test Otomasyon Mühendisi olarak çalıştım. 16 Ocak 2017 ile 9 Ekim 2018 tarihleri arasında Asseco SEE Türkiye şirketinde NestPay Sanal POS ekibinde Yazılım Geliştirici olarak çalıştım.

Bir karadeniz uşağuyum. :) Samsun,Bafra’lıyım. 1993 yılında doğdum (doğmuşum).

Ağırlıklı olarak Java teknolojileri üzerine kendini geliştirmeye çalışan ve bu alanda kariyer hedefi olan birisiyim. Java’yı çok sevmeme rağmen kahve ile hiç arası olmayan, Karadeniz’li olmama rağmen çayı nadiren canı çeken bir insanım. ☕

Kendi bloğumdan önce kod5.org adresinde 150’ye yakın yazı yazdım. Şimdi ilkaygunel.com adresi üzerinde kendimi geliştirme amaçlı öğrendiğim teknolojileri sizlerle elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum. Burası hem benim unuttuğum şeyleri kolayca hatırlamada hem de sizlerin yeni şeyler öğrenmenizde harika bir nokta. Şimdiye kadar öğrendiğim ve öğrenmeye çalıştığım teknolojiler şunlardır:

Benimle İletişime Geçin

Eğer bana ulaşmak, yazdığım bir takım projelerin kodlarına bakmak isterseniz aşağıdaki adreslerden bana ulaşabilirsiniz.

Bana ait özgeçmiş de Linkedin profilimde yer almaktadır.